Комерційні контакти

Комерційний відділ

Лешек Таргош (Leszek Targosz)

Комерційний директор

Мобільний телефон: +48 695 111 747
Тел.: +48 33 8548 232
leszek.targosz@kuzniapolska.com

Гжегож Адамус (Grzegorz Adamus)

Керівник комерційного відділу

Мобільний телефон: +48 668 138 339
Тел.: +48 33 8548 298
grzegorz.adamus@kuzniapolska.com

Рената Баранська (Renata Barańska)

Спеціаліст з продажів – внутрішній ринок

Мобільний телефон: +48 698 108 552
Тел.: +48 33 8548 277
renata.baranska@kuzniapolska.com

Олександра Зужалек (Aleksandra Zużałek)

Спеціаліст із продажів – експортний ринок

Мобільний телефон: +48 880 522 346
Тел.: +48 33 8548 293
aleksandra.zuzalek@kuzniapolska.com

Ізабела Кжемпек (Izabela Krzempek)

Спеціаліст із продажів – експортний ринок

Мобільний телефон: +48 668 138 337
Тел.: +48 33 8548 265
izabela.krzempek@kuzniapolska.com

Відділ закупівель

Мирослав Баранські (Mirosław Barański)

Керівник відділу закупівель

Мобільний телефон: +48 698 109 032
Тел.: +48 33 8548 238
miroslaw.baranski@kuzniapolska.com

Божена Булка (Bożena Bułka)

Спеціаліст із закупівель

Мобільний телефон: +48 33 8548 229
Факс +48 33 8548 304
bozena.bulka@kuzniapolska.com

Лешек Дрелла (Leszek Drella)

Спеціаліст із закупівель

Мобільний телефон: +48 33 8548 239
Факс +48 33 8548 304
leszek.drella@kuzniapolska.com

Відділ логістики

Матеуш Юрчик (Mateusz Jurczyk)

Керівник відділу логістики

Мобільний телефон: +48 517 706 108
Тел.: +48 33 8548 269
mateusz.jurczyk@kuzniapolska.com

Пьотр Холіш (Piotr Holisz)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 668 138 343
Тел.: +48 33 8548 212
piotr.holisz@kuzniapolska.com

Патриція Машьланка (Patrycja Maślanka)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 538 895 771
Тел.: +48 33 8548 248
patrycja.maslanka@kuzniapolska.com

Галина Кубацька (Halina Kubacka)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 668 138 336
Тел.: +48 33 8548 287
halina.kubacka@kuzniapolska.com

Лідія Мадзя-Койма (Lidia Madzia-Kojma)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 668 138 340
Тел.: +48 33 8548 216
lidia.kojma@kuzniapolska.com

Габріела Валах (Gabriela Wałach)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 666 138 341
Тел.: +48 33 8548 241
gabriela.walach@kuzniapolska.com

Катажина Шосток (Katarzyna Szostok)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 668 138 322
Тел.: +48 33 8548 263
katarzyna.szostok@kuzniapolska.com

Славомир Швенчик (Sławomir Święczyk)

Спеціаліст із логістики та обслуговування клієнтів

Мобільний телефон: +48 668 138 354
Тел.: +48 33 8548 346
slawomir.swieczyk@kuzniapolska.com

Дані компанії

Kuźnia Polska
Акціонерне Суспільство

Адреса:
43-430 Skoczów,
ul. Górecka 32, Польща

Номери телефонів:
+48/33/ 85 48 283
+48/33/ 85 85 111

GPS:
N 49° 47’ 41’’, E 18° 48’ 12’’

Дані компанії:
NIP: 548-23-75-800
NIP UE: PL 5482375800
REGON: 072864138
KRS: 0000298260 Окружний суд міста Бельсько-Бяла