+48 (33) 85 48 283, +48 (33) 85 85 111

Kontakt handlowy

Dział handlowy

Leszek Targosz

Dyrektor Handlowy

Mobile: +48 695 111 747
Tel.: +48 33 8548 232
leszek.targosz@kuzniapolska.com

Grzegorz Adamus

Kierownik działu handlowego

Mobile: +48 668 138 339
Tel.: +48 33 8548 298
grzegorz.adamus@kuzniapolska.com

Renata Barańska

Specjalista ds. sprzedaży - rynek krajowy

Mobile: +48 698 108 552
Tel.: +48 33 8548 277
renata.baranska@kuzniapolska.com

Izabela Krzempek

Specjalista ds. sprzedaży - rynek eksportowy

Mobile: +48 668 138 337
Tel.: +48 33 8548 265
izabela.krzempek@kuzniapolska.com

Monika Riedle

Specjalista ds. sprzedaży - rynek eksportowy

Mobile: +48 880 522 454
Tel.: +48 33 8548 295
monika.riedle@kuzniapolska.com

Aleksandra Zużałek

Specjalista ds. sprzedaży - rynek eksportowy

Mobile: +48 880 522 346
Tel.: +48 33 8548 293
aleksandra.zuzalek@kuzniapolska.com

Dział zakupów

Mirosław Barański

Kierownik działu zakupów

Mobile: +48 698 109 032
Tel.: +48 33 8548 238
miroslaw.baranski@kuzniapolska.com

Bożena Bułka

Specjalista ds. zakupów

Tel.: +48 33 8548 229
Fax: +48 33 8548 304
bozena.bulka@kuzniapolska.com

Leszek Drella

Specjalista ds. zakupów

Tel.: +48 33 8548 239
Fax: +48 33 8548 304
leszek.drella@kuzniapolska.com

Dział logistyki

Mateusz Jurczyk

Kierownik działu logistyki

Mobile: +48 517 706 108
Tel.: +48 33 8548 269
mateusz.jurczyk@kuzniapolska.com

Piotr Holisz

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 668 138 343
Tel.: +48 33 8548 212
piotr.holisz@kuzniapolska.com

Sebastian Iwaniec

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 538 895 771
Tel.: +48 33 8548 330
katarzyna.szostok@kuzniapolska.com

Gabriela Wałach

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 666 138 341
Tel.: +48 33 8548 241
gabriela.walach@kuzniapolska.com

Halina Kubacka

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 668 138 336
Tel.: +48 33 8548 287
halina.kubacka@kuzniapolska.com

Lidia Madzia-Kojma

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 668 138 340
Tel.: +48 33 8548 216
lidia.kojma@kuzniapolska.com

Katarzyna Szostok

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 668 138 322
Tel.: +48 33 8548 263
katarzyna.szostok@kuzniapolska.com

Sławomir Święczyk

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Mobile: +48 668 138 354
Tel.: +48 33 8548 346
slawomir.swieczyk@kuzniapolska.com

Company’s data

Kuźnia Polska
Spółka Akcyjna

Address:
43-430 Skoczów,
ul. Górecka 32, Polska

Phone:
+48/33/ 85 48 283
+48/33/ 85 85 111

GPS:
N 49° 47’ 41’’, E 18° 48’ 12’’

Registration data:
NIP: 548-23-75-800
NIP UE: PL 5482375800
REGON: 072864138
KRS: 0000298260 District Court Bielsko-Biała