+48 (33) 85 48 283, +48 (33) 85 85 111

Kontakt handlowy

Dział handlowy

Leszek Targosz

Leszek Targosz

Dyrektor Handlowy

kom. +48 695 111 747
tel. +48 33 8548 232
leszek.targosz@kuzniapolska.com

Grzegorz Adamus

Grzegorz Adamus

Kierownik Działu Handlowego

kom. +48 668 138 339
tel. +48 33 8548 298
grzegorz.adamus@kuzniapolska.com

Renata Barańska

Renata Barańska

Rynek Krajowy

kom. +48 698 109 552
tel. +48 33 8548 277
renata.baranska@kuzniapolska.com

Izabela Krzempek

Izabela Krzempek

Rynek Eksportowy

kom. +48 668 138 337
tel. +48 33 8548 265
izabela.krzempek@kuzniapolska.com

Gabriela Wałach

Gabriela Wałach

Rynek Eksportowy

kom. +48  668 138 341
tel. +48 33 8548 241
gabriela.walach@kuzniapolska.com

Piotr Lipka

Piotr Lipka

Specjalista do spraw techniczno-handlowych na rynku eksportowym i krajowym

kom. +48 517 706 091
tel. +48 33 8548 293
piotr.lipka@kuzniapolska.com

Dział zakupów

Mirosław Barański

Mirosław Barański

Kierownik Działu Zakupów

kom. +48 698 109 032
tel. +48 33 8548 238
miroslaw.baranski@kuzniapolska.com

Renata Pawska

Renata Pawska

kom. +48 698 109 475
tel. +48 33 8548 228
renata.pawska@kuzniapolska.com

Bożena Bułka

Bożena Bułka

tel. +48 33 8548 229
fax. +48 33 8548 304
bozena.bulka@kuzniapolska.com

Leszek Drella

Leszek Drella

tel. +48 33 8548 239
fax. +48 33 8548 304
leszek.drella@kuzniapolska.com

Dział Obsługi Klienta i Logistyki

Mateusz Jurczyk

Mateusz Jurczyk

Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki

kom. +48 517 706 108
tel. +48 33 8548 269
mateusz.jurczyk@kuzniapolska.com

Piotr Holisz

Piotr Holisz

kom. +48 668 138 343
tel. +48 33 8548 212
piotr.holisz@kuzniapolska.com

Lidia Madzia-Kojma

Lidia Madzia-Kojma

kom. +48 668 138 340
tel. +48 33 8548 216
lidia.kojma@kuzniapolska.com

Halina Kubacka

Halina Kubacka

kom. +48 668 138 336
tel. +48 33 8548 287
halina.kubacka@kuzniapolska.com

Katarzyna Szostok

Katarzyna Szostok

kom. +48 668 138 322
tel. +48 33 8548 263
katarzyna.szostok@kuzniapolska.com

Sławomir Święczyk

Sławomir Święczyk

kom. +48 668 138 354
tel. +48 33 8548 346
slawomir.swieczyk@kuzniapolska.com

Sebastian Iwaniec

Sebastian Iwaniec

kom. +48 538 895 771
tel. +48 33 8548 330
sebastian.iwaniec@kuzniapolska.com

Dane firmy

Kuźnia Polska
Spółka Akcyjna

Adres:
43-430 Skoczów,
ul. Górecka 32, Polska

Telefon:
+48/33/ 85 48 283
+48/33/ 85 85 111

GPS:
N 49° 47’ 41’’, E 18° 48’ 12’’

Dane rejestrowe:
NIP: 548-23-75-800
NIP UE: PL 5482375800
REGON: 072864138
KRS: 0000298260 Sąd Rejonowy w Bielsku Białej