+48 (33) 85 48 283, +48 (33) 85 85 111

Oferty pracy

Zobacz aktualne oferty na różne stanowiska

PRZEGLĄDAJ I APLIKUJ NA INTERESUJĄCE CIĘ STANOWISKA
Brak zdjęcia

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze motoryzacyjnym poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ METALU - KOWAL

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej metalu

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn
  • Znajomość zasad pomiarów kontrolnych w procesie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: dzial.kadr@kuzniapolska.com
lub zadzwoń do nas: tel. +48 33 8548 262 lub +48 33 8548 329

DO CV PROSIMY DODAĆ KLAUZULĘ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.kuzniapolska.com – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).