+48 (33) 85 48 283, +48 (33) 85 85 111

Oferty pracy

Zobacz aktualne oferty na różne stanowiska

PRZEGLĄDAJ I APLIKUJ NA INTERESUJĄCE CIĘ STANOWISKA
Brak zdjęcia

BĘDZIEMY DUMNI JEŚLI ZNAJDZIESZ SIĘ W NASZYM GRONIE! Kuźnia Polska S.A. jest liderem na polskim rynku producentów stalowych odkuwek matrycowych, kutych na gorąco. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój technologii, robotyzację i automatyzację procesów. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych w obszarze kucia na gorąco. W pracy cenimy różnorodność generacyjną, staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie z tradycją i doświadczeniem dwustu lat działalności firmy. Wyróżniamy się skuteczną organizacją pracy, efektywnością biznesową oraz zespołowością i nastawieniem na współpracę. W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze motoryzacyjnym poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku: Operator maszyn konwencjonalnych i CNC.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (po przyuczeniu) do kształtowania i obróbki mechanicznej elementów metalowych (np. frezarka, giętarka, tokarka, centra CNC)
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Punktualność i samodyscyplina
  • Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym/równoważnym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy, posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: biurokarier@kuzniapolska.com
lub zadzwoń do nas: tel. +48 517 706 091 lub +48 33 8548 339

DO CV PROSIMY DODAĆ KLAUZULĘ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej www.kuzniapolska.com – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

» ILOŚĆ OFERT W BAZIE:
Ważność oferty
Stanowisko
Więcej informacji
Od: 01.03.2024 Do: 01.04.2024